„Śnieżka – komiks-musical” – podsumowanie. Multimedialny projekt zrealizowany przez Teatr Lalki „Tęcza” w Słupsku. W jego ramach powstał tytułowy komiks – animacja jest dostępna tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=GirynqnRiMc Ale to nie wszystko. Powstały także materiały dydaktyczne dla dzieci (i rodziców), które można pobrać ze strony Tęczy: http://teatrlalkitecza.pl/…/sniezka-komiks-musical… Można także pobawić się w karaoke, pliki z muzyką na tęczowym youtube: https://www.youtube.com/watch?v=erDJrKOFhhY https://www.youtube.com/watch?v=-8j0BSqB4AQ Bawcie się dobrze. Zadanie dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.

Udostępnij

Rozwijaj wyobraźnię ze „Śnieżką” Zapraszamy do skorzystania z materiałów dydaktycznych związanych z projektem „Śnieżka – komiks-musical”. Wykonane są w formie kolorowych kart z zadaniami do zabawy w domu, np. wspólnie z rodzicami. Dzięki nim dzieci będą mogły (samodzielnie lub z pomocą rodziców, czy starszego rodzeństwa) rozwijać wyobraźnię i zdolności twórcze. Między innymi dostępny jest tu „otwarty” komiks, do samodzielnego dokończenia. Plik PDF zawiera karty na każdy dzień tygodnia. Wystarczy wydrukować i do zabawy! Plik dostępny tutaj: ŚNIEŻKA pdf Zadanie dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.

Udostępnij

„Niesamowite przygody niesamowitych skarpetek” to świeżo „odmrożony” spektakl zaprezentowany w Słupsku najmłodszej publiczności. Teatr Lalki „Tęcza” planował wystawić tę premierę jeszcze w marcu… https://gazetaswietojanska.org/kultura/dlaczego-skarpetki-opuszczaja-swoje-pary-po-premierze-w-teczy/?fbclid=IwAR3uWk8Zr3RCLIjS4pzSdoETTMMksJQdGNY2psptUoCak8hR-q_p0KW1pCY

Udostępnij

Śnieżka – komiks-musical karaoke melodia Śnieżka – komiks-musical – karaoke wersja profesjonalna Śnieżka – komiks-musical Utwór do śpiewania – karaoke. Poniżej linki do filmów: wersji z linią melodyczną (tak nauczycie się piosenki) oraz wersji profesjonalnej. Miłej zabawy! „Śnieżka – komiks-musical” multimedialny projekt zrealizowany przez Teatr Lalki „Tęcza” w Słupsku tekst, reżyseria, muzyka – Tomasz Man koncepcja graficzna – Anetta Piekarska-Man grafika – Zuzanna Piekarska animacja, dźwięk – Tomasz Giczewski głosy – Alicja Gierłowska, Izabela Nadobna-Polanek, Anna Rau, Joanna Stoike-Stempkowska, Ilona Zaremba, Jacek Bała, Maciej Gierłowski, Mikołaj Prynkiewicz Zadanie dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.

Udostępnij
1 2 3 59