WARSZTATY DLA PEDAGOGÓW

0

 „JAK PRZYGOTOWAĆ DZIECI I MŁODZIEŻ DO KONKURSU RECYTATORSKIEGO?”

 

Teatr Lalki „Tęcza” oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku zapraszają nauczycieli oraz instruktorów teatralnych do udziału w warsztatach pedagogiczo-teatralnych. Uczestnicy warsztatów poznają techniki i metodystosowane w pracy z recytatorem. Zajęcia obejmują zagadnienia świadomej pracy głosem, dykcję, emisję i ekspresję mowy, dobór tekstów oraz pracę nad interpretacją wiersza i prozy.

Warsztaty prowadzi:

Maciej GIERŁOWSKI – aktor, instruktor teatralny, reżyser. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Aktor Teatru Lalki Tęcza w Słupsku, z którym związany jest od 2009 roku. Nagrodzony na międzynarodowych festiwalach w Pradze i Szanghaju. Lektor radiowy. Doświadczony instruktor teatralny, współpracujący z ośrodkami kultury w Słupsku i regionie.

Uczestnicy otrzymują:

  • zestaw ćwiczeń metodycznych,
  • zaświadczenie o udziale w warsztatach,
  • kawę i herbatę,
  • oraz mnóstwo inspiracji i pomysłów do rozwijania twórczego potencjału dzieci i młodzieży

Czas trwania warsztatu:  5 godzin dydaktycznych

KOSZT: 70 zł od osoby

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 lutego. Ilość miejsc jest ograniczona. O zatwierdzeniu uczestnictwa w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń oraz dokonanie wpłaty na konto Państwowego Teatru Lalki „Tęcza” mBANK S.A. 42 1140 1153 0000 2183 4600 1001 lub w kasie Teatru do 13 lutego 2017.

 TERMIN: 16 lutego 2017, godz.15.30

MIEJSCE: Teatr Lalki „Tęcza” ul. Waryńskiego 2

Kontakt: Joanna Stoike-Stempkowskaedukacja.tecza@gmail.com

 UWAGA! Zajęcia mogą zostać odwołane w przypadku, jeżeli zgłosi się mniej niż dziesięciu uczestników.

karta_zgloszenia

 

Udostępnij