Warsztaty do spektaklu „Trójka na głowie”

0

Warsztaty do spektaklu „Trójka na głowie”

Teatr Lalki „Tęcza” oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku zapraszają nauczycieli do udziału w bezpłatnych warsztatach pedagogiczno-teatralnych wprowadzających w tematykę spektaklu „Trójka na głowie”CarstenaBrandau’a w reżyserii Michała Tramera. Podczas spotkania zapoznamy Państwa z ciekawymi formami i metodami pracy opartymi na technikach teatralnych, dramie oraz treningu twórczości, które mogą posłużyć do stworzenia ciekawej lekcji w kontekście spektaklu „Trójka na głowie”lub pomóc w przygotowaniu dzieci i młodzieży do oglądania sztuki, jednocześnie stwarzając płaszczyznę do zrozumienia jej treści. Warsztaty trwają 3 godziny dydaktyczne.

Uczestnicy otrzymają:

  • zestaw ćwiczeń metodycznych do samodzielnego przeprowadzenia warsztatu,
  • bilet na spektakl „Trójka na głowie”,
  • zaświadczenie o udziale w warsztatach wydane przez Teatr Lalki „Tęcza” i ODN,
  • kawę i herbatę,
  • oraz mnóstwo inspiracji i pomysłów do rozwijania twórczego potencjału dzieci i młodzieży oraz pogłębiania treści zawartych w obejrzanym spektaklu

 TERMIN:

9 listopada 2016 , godz.15.30

MIEJSCE:

Teatr Lalki „Tęcza” ul. Waryńskiego 2

ZGŁOSZENIA:

do 31 październikaprosimy wysyłać pod adres: edukacja.tecza@gmail.com

 UWAGA!!!

Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona, dlatego przyjmujemy po dwa zgłoszenia z jednej placówki, pozostałe zgłoszone osoby z tej samej szkoły czy przedszkola zostaną wpisane na listę rezerwową. O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Udostępnij