Zapraszamy wszystkich chętnych studentów i absolwentów kierunków/pracowni scenograficznych i kostiumograficznych do wzięcia udziału w wystawie Młodej Scenografii organizowanej w ramach Festiwalu Plastyki Teatrów Lalki i Formy Słupsk-Ustka 2022

Na wystawie będzie można zaprezentować prace przedstawiające realizacje teatralne oraz projekty. Młodzi twórcy będą mogli przestawić prace nie tylko z zakresu teatru lalek, ale także realizacje związane z teatrem dramatycznym, czy nurtem OFF. Wzięcie udziału w wystawie jest świetną okazją do promocji swojej twórczości, ponieważ na festiwalu pojawi się wielu przedstawicieli środowiska teatralnego: dyrektorzy teatrów, reżyserzy, krytycy. Oferujemy przestrzeń na promenadzie w Ustce oraz w obiektach Węzła Komunikacyjnego w tej miejscowości w sezonie letnim, dzięki czemu zyska ona wielu odbiorców (do 50 tys. osób dziennie przez 30 dni w sierpniu i wrześniu 2022 r. – wg. badań BIG DATA). 

Przesłane prace będą drukowane przez Organizatora wystawy, więc uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów. Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila podanego w regulaminie. Warunkiem wzięcia udziału w wystawie jest zapoznanie się z regulaminem oraz złożenie zgodnego z nim zgłoszenia zawierającego uzupełnione załączniki. Nabór prac trwa od 8 czerwca 2022 r. do 28 czerwca 2022 r. Liczba miejsc na wystawie jest ograniczona. Organizatorem wystawy i Festiwalu Plastyki Teatrów Lalki i Formy Słupsk-Ustka 2022 jest Państwowy Teatr Lalki Tęcza w Słupsku, z siedzibą w Słupsku przy ul. Waryńskiego 2. 

Kuratorką wystawy jest Anna Adasiak.

Pliki do pobrania;

Karta Zgłoszenia i Karta Uczestnika 02

Klauzula Oświadczenie RODO 02

REGULAMIN 02

Skip to content